Filtry Do Sprzętu Ciężkiego i Przemysłu
Filtry hydrauliczne, filtry olejowe, filtry powietrzne, filtry paliwowe, filtry separatory oleju, filtry gazowe, filtry wodne, filtry chłodziwa - 6500+ pozycje

  Strona główna  |  O nas  |  Produkty  Rozwiązania  |  Kontakt

English   

Rozwiązania

Produkcja programowa

   Zapoznaj się z naszym profilem produkcji i skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się, czy posiadamy interesujące Cię filtry.

Produkcja na zamówienie

   Jeżeli nie posiadamy w seryjnej produkcji filtrów, którymi jesteś zainteresowany, to najprawdopodobniej będziemy mogli je wykonać na zamówienie.

   Musisz jednak najpierw zdobyć niezbędne dane techniczne, takie jak wymiary, szczegóły konstrukcji, oznaczenie lub zastosowanie. Dobrym rozwiązaniem jest dostarczenie nam zdjęć, odręcznego rysunku technicznego, standardowego rysunku technicznego lub wzoru - może być zużyty lub częściowo uszkodzony.

   Pozostałe dane przekażesz podczas rozmowy lub korespondencji emailowej. W kilka chwil dowiesz się o możliwościach produkcyjnych, cenie, dostawie, płatności, itp. Takie zapytanie oczywiście nie jest zobowiązujące. Sam zdecydujesz, czy oferta jest do przyjęcia.

Regeneracja na zamówienie

   Jeżeli nie będziemy mogli wykonać filtra wg Twoich wymagań, to jest niemal pewne, że możliwa będzie jego regeneracja. Ta usługa polega na jego rozebraniu, usunięciu zużytego materiału filtracyjnego i zastąpieniu go nowym oraz ponowne złożenie, wykorzystując pozostałe elementy ponownie. Zużyte filtry należy dostarczyć do nas. Tyle ile sztuk otrzymamy, tyle zregenerujemy. Dlatego nie wyrzucaj zużytych filtrów.

Czas realizacji

   Jeżeli szukany filtr jest w magazynie, to wyślemy niezwłocznie. Produkcja lub regeneracja na zamówienie zajmuje nam najczęściej od 1 godziny do 3 dni roboczych i nic ekstra nie kosztuje. Działamy błyskawicznie i używamy tylko najlepszych materiałów filtracyjnych.

Gwarancja

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Gwarantujemy pokrycie kosztów napraw wszelkich pojazdów, maszyn i urządzeń do kwoty 100000 zł za ewentualne szkody spowodowane przez Filtry naszej produkcji. Tym samym chcemy Cię zapewnić, że produkujemy tylko prawidłowo działające Filtry i dlatego bez obaw dajemy tak niecodzienną Gwarancję Bezpieczeństwa.

 


Tel 62-731 63 66 | Email info@wwf.com.pl | pn-pt 07-15

 

© WWF Filtry | Artykuły | Regulamin | Polityka Prywatności